Ekko Beauty

Український бренд Ekko Beauty виробника Meeteora Beauty випускає професійні косметичні продукти для брів та вій. Всі товари поєднують у собі високу якість, інноваційні технології, доступні ціни. Наші засоби використовують у своїй роботі професійні ламімейкери, бровісти, візажисти, а також їх легко застосовувати в домашніх умовах. Яскравий стильний дизайн, безпека та ефективність продуктів з кожним роком знаходять все більше шанувальників у нас і за кордоном.

Наша хна для брів, яка виготовляється з екологічно чистої сировини з Марокко, визнана багатьма фахівцями бровістами. Унікальність сировини дозволяє б’юті майстру отримати стійкий колір, одночасно вона доглядає за бровами, живить і стимулює їх ріст, і як результат - миттєвий ефект доглянутих природних брів.

Особливою популярністю користується Boost Lamination System від Ekko Beauty – це 3 бустерні продукти для ламімейкерів. Ця система ламінування дозволяє виконувати процедуру на жорстких волосках, які складно піддаються укладанню та завивці. Для зручності Boost Lamination наявна в повноцінних та міні наборах, а також ампулах.

У переліку продуктів Ekko Beauty важливе місце займає новинка 2023 року Фарби–тінти Ekko Beauty для брів та вій з градієнт ефектом – це можливість створювати нескінчене різноманіття кольорів. Вони представлені у зручних саше наборах, що дозволяє міксувати кольори як професіоналу бровісту, так і майстрам початківцям.

Ekko Beauty – найкращий екобренд lash&brow – індустрії, який пропонує унікальні готові рішення для досягнення успіху. Ефективність, екологічність та безпека – ключові характеристики нашої продукції.

Довіряйте, удосконалюйтеся та досягайте вершин з Meeteora Beauty!