Nikk Mole Паста для брів у чотирьох кольорах для майстрів бровістів та ламімейкерів

Brow Paste призначена для фіксації ескізу форми брів перед корекцією та фарбуванням. Пластична однорідна текстура пасти забезпечує легкість нанесення, дозволяючи швидко створювати виразні та чіткі контури брів. М'яка консистенція дозволяє легко видалити надлишки та коригувати форму брів. Відмінно захищає шкіру від фарбування небажаних ділянок, що сприяє ідеальному результату. Забезпечує додатковий догляд насичуючи шкіру корисними мікроелементами натурального походження.

Наявна у кольорах: White/білий, Pink/рожевий, Yellow/жовтий, Orange/помаранчевий.

Brow paste Nikk Mole колір White (білий), 15 гр

Контурна біла паста дозволяє вибудовувати ідеальну симетрію брів. Запобігає розтіканню барвника під час процедури фарбування, тим самим захищає шкіру, яка не повинна бути пофарбована. Має густу нежирну кремову консистенцію. Легко лягає на шкіру, не обтяжуючи та не стягуючи її.

Brow paste Nikk Mole колір Pink (рожевий), 15 гр

Контурна паста рожевого кольору незамінна у створенні, моделюванні та закріпленні бажаного ескізу брови перед корекцією та фарбуванням. Наочно демонструє те, як виглядатиме брова після фарбування, щоб вчасно внести необхідні зміни. Засіб має щільну, однорідну, пластичну консистенцію, яка не розтікається при нанесенні та гарантує надійний захист шкіри від фарби та хни. Не сушить шкіру.

Brow paste Nikk Mole колір Yellow (жовтий), 15 гр

Контурна бров-паста жовтого кольору незамінна у створенні, моделюванні та закріпленні бажаного ескізу брови перед корекцією та фарбуванням. Наочно демонструє те, як виглядатиме брова після фарбування, щоб вчасно внести необхідні зміни. Засіб має щільну, однорідну, пластичну консистенцію, яка не розтікається при нанесенні та гарантує надійний захист шкіри від фарби та хни. Не сушить шкіру.

Brow paste Nikk Mole колір Orange (помаранчевий), 15 гр

Контурна броу-паста яскравого помаранчевого кольору незамінна у створенні, моделюванні та закріпленні бажаного ескізу брови перед корекцією та фарбуванням. Наочно демонструє те, як виглядатиме брова після фарбування, щоб вчасно внести необхідні зміни. Засіб має щільну, однорідну, пластичну консистенцію, яка не розтікається при нанесенні та гарантує надійний захист шкіри від фарби та хни. Не сушить шкіру.

Олівець BROW PASTE Nikk Mole

Brow-paste в олівці — це інноваційний продукт, який поєднує в собі зручність олівця й ефективність пасти для моделювання контурів брів, та має зручний скошений пензлик для розтушовування пасти.

Brow-пастовий олівець має багато переваг:

  • моделює чіткі контури для заповнення барвником або хною;
  • дозволяє коригувати чіткість ліній у процесі фарбування;
  • демонструє клієнту майбутню форму брів;
  • економічний у використанні;
  • легко знімається зі шкіри.

Вдосконалюйте свою майстерність з професійними засобами!

Brow paste Brow paste в олівц
Nikk Mole Паста для брів Brow paste Паста для брів Паста для брів