Ідеальні брови сьогодні є головним трендом в макіяжі.

Максимально натуральні брови завжди виглядають виразно і гармонійно. Фінальним акцентом у догляді за бровами завжди є фіксація, щоб ані повсякденна рутина, ані погодні умови ніяк не зіпсували їх зовнішній вигляд.

Щоб надати бровам бажаної форми та зафіксувати задане положення найчастіше використовують гелі та воски для брів. Прозорі або з відтінками, середньої або сильної фіксації – велике різноманіття засобів на будь-який смак і гаманець.

Прозорий гель для брів Nikk Mole

Один з найулюбленіших фіксаторів для брівПрозорий гель від Nikk Mole – легка прозора структура надійно фіксує волоски у заданому напрямі та брови виглядають максимально натурально та акуратно протягом всього дня. Вітаміни у складі продукту покращують структуру і вигляд брів, а приємний аромат – додає настрою. Зручна ергономічна упаковка, а також простота застосування надають даному продукту додаткові переваги, які зробили його таким популярним серед засобів для фіксації брів.

Фіксуючий гель-віск для укладання брів "Fluffy Brows"

Універсальна формула фіксуючого гель-воску від Lovely Brows не залишає слідів і забезпечує довготривалу та екстремально стійку фіксацію, акцентуючи увагу на бровах та роблячи їх виразними на весь день.

Низка натуральних інгредієнтів сприяє надійній фіксації, а також має потужний доглядовий ефект за волосками та зоною брів. Постійне користування стайлінговим продуктом сприяє не тільки на візуальне сприйняття, а ще й зволожує шкіру, відмінно утримуючи вологу та створюючи невидимий бар’єр, який перешкоджає впливу шкідливих факторів навколишнього середовища.

Виняткова прозора формула гель-воску підходить для всіх відтінків шкіри та кольорів брів, що спонукає забути про додаткові продукти в денному і вечірньому макіяжі.

Гель-віск не створює відчуття стягнутості та дуже зручний у використанні, завдяки спеціально підібраним натуральним інгредієнтам.

Формула продукту розроблена таким чином, щоб надавати тривалий фіксуючий ефект та легке зчеплення гель-воску з волосками та шкірою, допомагаючи приборкати неслухняні, жорсткі брови.

Мило-фіксатор для брів Nikk Mole

Мило-фіксатор для брів Nikk Mole вологостійкий до будь-якої погоди й здатен приборкати найнеслухняніші брови. За консистенцією він нагадує віск, але має більш пластичну базу. Нанесення сухою чи вологою щіточкою дозволяє отримати різні варіанти укладки брів. Масло у складі продукту забезпечує додаткове зволоження волосків брів. Випускається у трьох варіантах: ваніль, мигдаль, кокос.

Обираючи засоби для фіксації брів, пам’ятайте, що професійні продукти завжди гарантують відповідну якість і найкращий результат!

Фіксуючий гель для брів Фіксуючий гель віск для брів Фіксуючий гель віск для брів Фіксуючий гель віск для брів Фіксатор для брів